SILVERLIFE RESIDENCE

SILVERLIFE RESIDENCE
SILVERLIFE RESIDENCE
SILVERLIFE RESIDENCEEv hayatınıza ve sosyal yaşamınıza stil getirecek Silver Life Residence, sahip olduğu eşsiz şehir manzarasından fazlasını sunmak, her detayıyla rafine bir zevke hitap eden mimari tarzıyla sizleri büyülemek için geliyor.

Aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte her sabah daha iyi bir güne uyanacağınız mutlu ve huzurlu bir yaşamın kapıları sizin için açılıyor.

Sİlver Life Residence, Çorlu’da alışveriş merkezlerine çok yakın ve şehrin sürekli değerlenen bölgesinde 2 dükkan, 1+1 120 daire ve lobi, kapalı havuz, fittness salonu gibi sosyal alanlar ile yükselmektedir.

Silver Life Residence’ın muhteşem konumu ile gündelik ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız market, mağaza ve restaurantlara sadece birkaç adım atarak ulaşabileceksiniz.

Silver Life Residence’ın bütün daireleri istenildiği zaman ofise dönüşebilecek biçimde tasarlandı. Burada, ilhamın kapılarını aralayarak şehir manzarasına karşı çalışabilir, hayattan kazandıklarınızı arttırabilirsiniz.

Hayatınız Silver Life Residence ile daha prestijli.

Silver Life, size sadece bir yuva değil bir hayat tarzı sunacak, atacağınız ilk adımda seçkin bir atmosfere girdiğinizi hissedeceksiniz. Kaliteli malzemeler, birinci sınıf işçilik, dünyaca ünlü markalar ve en son teknoloji ürünlerin kullanıldığı iç dekorasyonda her şey daha prestijli ve konforlu bir yaşam için..

SILVERLIFE RESIDENCE DRONE GÖRÜNTÜLERİ