SILVER VILLAGE

Silve Village
Silve Village
Silve Village
Silve Village
Silve VillageBu köy bildiğiniz köylere hiç benzemiyor…
.Çünkü bu köyün başka bir teması, bambaşka bir havası var.

Tatil köyü tadında yaşamı arayanlar için, Yatay mimari anlayışıyla hayata geçirilen Silver Village’ta az katlı bloklar, yüksek mutluluklara dönüşüyor.

Çorlu’nun en çok tercih edilen konut bölgesi Önerler’de, Yatay mimari anlayışıyla, 2 katlı, toplam 38 adet villada Tatil köyü tadında bir yaşamın temelleri atılıyor…

3+1 ve 180 m2 büyüklüğünde, birbirinden konforlu 38 adet villada 365 gün bahçe keyfi yaşayacaksınız…

Silver Village’ta ardı arkası kesilmeyen bir mutluluk Butik yaşam temalı bir gelecek sunuluyor. Geleneksel komşuluk ilişkileri ve yepyeni dostluklar, yeniden hayat buluyor.

Spor alanları ve yürüyüş yollarının bulunduğu, muhteşem bir peyzaja sahip yeşil alanlar, çocukların hoşça vakit geçirebileceği oyun parkı, keyifle sohbetler edebileceğiniz kafeteryası, kamelyaları ve yüzme havuzu ile her gününüz tatil tadında olacak…

Geniş ve ferah sokakları, günün her saati hareketli meydanları ile Çorlu’nun en yeni alışveriş merkezi Silver Collesium’a da yürüme mesafesi konumuyla, yeşili, eğlenceyi ve tüm alışveriş imkanlarını bir arada sunuyor.

Silver Village’ta kullanılan üst marka ankastre serileri ve modern mutfak mobilyaları ile geniş ve ferah çözümler sunuluyor.

Konforunuz için burada her detay düşünüldü.

Her metrekaresinde modern, mimari anlayışı incelikle buluşuyor ve yaşamınızın temeline kaliteyi yerleştiriyor. Kullanışlı ve ferah dairelerde mutluluğun ve konforun hiç görmediğiniz yönlerini keşfediyorsunuz.

Geniş ve ferah balkonları, her villada bulunan klima ve çok daha fazlası Silver Village’ta …

Yeşilin kucağında sakin ve huzurlu bir yaşama geçiş yapmak isteyenler için tasarladığımız Silver Village’ta, bahçeniz mutlulukla, geleceğiniz huzurla dolsun.

Silve Village Silve Village Silve Village Silve Village Silve Village Silve Village Silve Village Silve Village Silve Village Silve Village Silve Village Silve Village Silve Village Silve Village Silve Village Silve Village Silve Village Silve Village Silve Village Silve Village Silve Village Silve Village Silve Village