SILVER PRIVE VILLAS

SILVER PRIVE VILLAS
SILVER PRIVE VILLAS
SILVER PRIVE VILLAS
SILVER PRIVE VILLASÇorlu’nun en güzel konumunda

- 14 adet müstakil villa

Site içerisinde
- Yerden ısıtma
- 5’li Ankastre set
- Özel Otopark
- Ateş Çukuru
- Yüksek tavan loft
- Havuzlu villalar
- Özel güvenlik
- Giyinme odası
- Şömine
- Klima
- Kombi

Hayalini Kurduğunuz Müstakil Yaşam

Silver Prive Villas;
Size özel bir bahçe ve çocuklarınız için doğal bir yaşam alanı sunuyor. Yaz sıcaklarında sizi serinletecek özel havuzunuzla tatili evinizde yaşayacaksınız.

Her Açıdan Kusursuz Mimari
Mimarinin estetikle buluştuğu, estetiğin konfora dönüştüğü ve her ayrıntının sizler için düşünüldüğü bir proje "Silver Prive Villas" Yeni evinizde kendinizi şımartacak, yeni yaşamınızı çok seveceksiniz.

Kentin İçinde Sakin ve Huzurlu Bir Hayat Sizleri Bekliyor!
Özenle tasarlanmış yaşam alanları, peyzajı ve özlediğimiz bahçeli ev konseptini modern mimariyle birleştiren proje, geleneksel mimarinin çağdaş çözümlerle hayat bulmuş ve en üst düzeyde gerçekleştirilm iş halini yansıtıyor.

Karlı Yatırımın Lokasyonu
Çorlu’nun en prestijli konumuna sahip Silver Prive Villas, sunduğu ayrıcaklıklarıyla hayatınıza değer katıyor. Değeri her geçen gün katlanan konforlu villaları, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz dükkanları ile Silver Prive Villas, bölgenin en değerlisi...

Görünenden Daha Fazlası
Modern ve şık mimarisiyle şehrin stresinden uzak, ayrıcalıklarla dolu benzersiz bir yaşam... Tertemiz hava ve mis kokulu çiçekler arasında kahvenizi yudumlayarak günün yorgunluğunu atın.

SILVER PRIVE VILLAS

Tekirdağ Gölbaşı Gençlik Parkı - 3 dk
Çorlu Belediyesi Masal Parkı - 3 dk
Özel Çorlu Vatan Hastanesi - 3 dk
Çorlu Devlet Hastanesi - 10 dk
Orion Alışveri Merkezi - 10 dk
Tekirdağ - Çorlu Havalimanı - 15 dk

Silver Prive Villas Silver Prive Villas Silver Prive Villas Silver Prive Villas Silver Prive Villas Silver Prive Villas Silver Prive Villas Silver Prive Villas Silver Prive Villas Silver Prive Villas Silver Prive Villas Silver Prive Villas Silver Prive Villas Silver Prive Villas Silver Prive Villas Silver Prive Villas Silver Prive Villas Silver Prive Villas Silver Prive Villas Silver Prive Villas Silver Prive Villas Silver Prive Villas Silver Prive Villas Silver Prive Villas Silver Prive Villas Silver Prive Villas Silver Prive Villas Silver Prive Villas Silver Prive Villas