SILVER PRIVE PREMIUM VILLAS

SILVER PRIVE PREMIUM VILLAS
SILVER PRIVE PREMIUM VILLAS
SILVER PRIVE PREMIUM VILLAS
SILVER PRIVE PREMIUM VILLASÇorlu’nun en güzel konumunda

- 12 adet büyük teraslı daire

- 18 adet dükkan

- 24 adet villa

Site içerisinde
- Havuzlu villalar
- Yerden ısıtma
- Özel güvenlik
- 5’li Ankastre set
- Giyinme odası
- Özel Otopark
- Şömine
- Ateş Çukuru
- Klima
- Yüksek tavan loft
- Kombi

Hayalini Kurduğunuz Müstakil Yaşam

Silver Prive Premium Villas;
Önerler’in merkezinde Her villa bağımsız müstakil yapı Her birinin özel geniş arazisi Her villanın kendi büyük havuzu Her birinde akıllı ev teknolojisi Salonunuzdan gökyüzünü izleme lüksü VE DAHA BİR ÇOK EKSTRA LÜKSLER...

DAHA FAZLASI İLE SİZİNLEYİZ!
Villa Evler, çocuklarınızın bahçede güvenle ve keyifle oynayabileceği, yeşillikler içinde dinginliği yaşayabildiğiniz, iç mekân genişliğinde dış mekân kullanımı da olan yeni bir şehir yaşamı vaat ediyor. Günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız dükkanlar, yaşamınıza konfor katacak, enerjinizi yükseltecek, ruhunuzu besleyecek olanaklar sizi bekliyor!

HUZUR DOLU BİR YAŞAM
Kişiselleştirebilir peyzaj alanı ile kendi terasınızı dizayn etmenin, sevdiğiniz bitkileri düzenlemenin keyfini çıkarabileceğiniz bir proje, SILVER PRIVE PREMIUM VILLAS.

GÜVENLİ BİR YAŞAMA AÇILAN PENCERE
Çocuklarınızı pencerenizin dışında da huzur ve güven içinde büyütebileceksiniz. 24 saat güvenliğin olduğu ve site içi araç trafiğinin olmadığı SILVER PRIVE PREMIUM VILLAS sağlıkla büyütebileceğiniz nesillerin yuvası.

DOĞAYI İÇİNE ALAN DETAYLAR
Doğa ile insan arasında ilişki kuran yaşam alanları sunan SILVER PRIVE PREMIUM VILLAS, yeşili içine alan mimarisiyle sürdürülebilir bir geleceğin inşa edilmesine öncülük ediyor. Evinizde ağaçlarla çevrili özel havuzunuzda yüzerken ya da huzur veren bahçenizde yıldızları seyrederken, kendinizi özel hissetmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

KALİTELİ YAŞAMA DAVET!
Her projesi ile kalite çıtasını yükseltmeyi hedefleyen GÜMÜŞ İNŞAAT;
21.773 m² arsa alanı
15.823 m² inşaat alanı
12 adet büyük teraslı daire
18 adet dükkan
24 Adet villa
Modern ve titiz tasarımlarıyla, kullanılan kaliteli malzemelerle ve daha bir çok yenilikleri ile ismine yakışır bir kaliteyi sizlere sunmaktan gurur duyuyor.